Arbata

Pirmą kartą  apie arbatą buvo užsiminama rašytiniuose šaltiniuose Pirmame mūsų eros amžiuje, tačiau randama įrodymų, kad kinai arbatą gėrė dar trys amžiai iki mūsų eros. Kaip buvo atrastas arbatos medis, yra pasakojama romantiška legenda. Kinijoje 2737m. prieš mūsų erą, imperatorius Šen Nunas pusryčiavo kieme. Į karšto vandens puodelį įkrito arbatmedžio lapelis, atsigėrus šio gėrimo nustebino skonio harmonija ir tonizuojantis poveikis.
Arbatos Europoje pirmą kartą buvo paragauta kur kas vėliau, 16 amžiuje. 1517m. Portugalų jūrininkai arbatos parvežė savo karaliui.
Nustatyta, kad arbata pagerina regėjimą, padidina nervų sistemos jautrumą. Padeda greičiau įsiminti informaciją, pagreitina mąstymą, skatina meninį kūrybingumą.
Japonų išminčius Kakuco Okakura prieš daugelį metų yra pasakęs: „Arbatos skonis turi išskirtinio žavumo,kuriam neįmanoma atsispirti, kurio dėka arbatai suteikiame išskirtines savybes. Šis gėrimas gudrių, nekalbių, subalansuotų, jautrių ir kantrių. Gėrimas tų, kurie su lengva ironija žiūri į save ir su ta pačia ironija žiūri į pasaulio netobulumą“.
Mūsų kompanija kartu su kompanija Winckler GmbH siūlome išskirtinį elitinės pakuotos ir sveriamos arbatos asortimentą: tai juodoji, žalioji, aromatizuotos, lapačio, roobos, matės, vaisinės,specializuota sveikatos-ajurvedinė ekologiška, arbatos.
UAB „Aromatinga kava“ gali pasiūlyti išskirtinį meniu arbatos parduotuvei, kavinei,restoranui sudarydama galimybes užsisakyti unikalų asortimentą iš kompanijos Winckler GmbH arbatų katalogo,kurį sudaro daugiau kaip 2000 arbatos rūšių.

Mes siūliome šias arbatas:

Juodoji arbata

Juodoji aromatizuota arbata

Žalioji arbata

Žalioji aromatizuota arbata

Juodosios ir žaliosios arbatos mišinys

Vaisinė arbata

Roobios arbata

Matės arbata

Lapačio arbata

Žolinė/Ekologiška/Ajurvedinė arbata