Juodoji arbata
GRUZINIŠKA JUODOJI ARBATA
Stambialapės gruziniškos juodosios arbatos mišinys pagamintas pagal senovinį receptą, Labai populiari tarp klasikinės juodosios arbatos mėgėjų. Skonis subtilus, kiek primenantis švelniai drumstą dūmo skonį, Arbata stipri. Geriama ryte arba dieną.
CEYLON OP MEDDECOMBRA
Klasikinis Ceilono aromatas pirmaklasės kokybės. Arbata surinkta vienoje iš geriausių aukštikalnių plantacijų Šri Lankos salos UVA regione. Skonis lengvai aštrus. Arbata stipri, tamsaus šokolado spalvos. Gėrimas turi turtingą skonį su švelniai aštriu poskoniu, giliu medaus aromatu su vaisių atspalviu. Tinka gerti ryte ir dieną.
Asamo Dejoo TGFOP
Klasikinė indiška juodoji arbata užauginta Assamo slėnyje Indijoje, Arbatos lapai su auksiniais pumpurėliais iš įžymios Dhemaji plantacijos. Arbatos skonis - turtingas, stiprus ir sodrus, turintis savitą salyklo poskonį. Geriausi patiekti su pienu, cukrumi. Ideali pusryčių ir popiečio arbata.
ANGLIŠKI PUSRYČIAI ARBATA
Tradicinis arbatos mišinys iš rinktinės Ceylono ir Dardžilingo arbatos. Su elegantiška ir stipria skonio puokšte. Nuostabi rytinė arbata, galima gerti su pienu ir cukrumi.