Žalioji arbata

  Japoniška Senčia arbata dažnai naudojama įvairiems mišiniams gaminti ir yra žaliosios aromatizuotos arbatos pagrindas. Senčia arbatoje gausu vitaminų A ir B, o ypač C (250 mg/100 g), todėl atšalus orams ją reikia gerti dažniau, jei norite išvengti gripo ar peršalimo. Senčia arbata yra aromatinga, šiek tiek aitroko skonio.
  Kiniečių Gunpowder arbata lengva,skonis turtingas, galima pajausti gėlių aromatą.Dėka specialaus paruošimo arbata savyje išsaugo daug vitaminų (A, B, C, K, P, kalcį, cinką, folio rūgštį). Arbata puikiai gaivina, malšina troškulį, normalizuoja kraujospūdį, atstato skydliaukės funkcijas, taip pat labai tinka rūkantiems žmonėms, dažnai sergantiems kvėpavimo takų ligomis.

CHINA GUNPOWDER DANGAUS ŠVENTYKLA ARBATA
Tai Kinijos klasikinė arbata labai populiari, turinti arbatos fabriko Hangzhou kokybės ženklą . Receptas buvo sukurtas vienuolyne Uždraustame mieste Pekine. Arbata visada renkama tose pačiose plotuose, ir taikoma vienoda kokybė visų užsienio rinkose. Tamsiai žalios spalvos, susukti lapai, turi švelnų kartumo skonį.
CHINA Chun Mee Mėnulio pilis
Ši kinų žalioji arbata švelniai aštrus, saldaus ir lengvo skonio, turinti savitą vario spalvą. Mes rekomenduojame gerti žalią arbatą gryną arba su trupučiu cukraus.
CHINA Chun Mee
Vienas iš populiariausių ir seniausių arbatos rūšių Kinijoje. Lapai primena antakių lenkimo lanką, kuris suteikia arbata CHUNG MI pavadinimą. Turi stiprų aromatą ir saldaus skonio.
CHINA SENCHA
Sencha yra populiariausia žalioji arbata. Apie 90% žaliosios arbatos pagaminta Japonijoje. Sencha arbata tinka gerti vasarą, nes puikiai numalšina troškulį, atvėsina, ir žiemą – turi daug vitaminų ir prieš virusinių savybių. Skonis nuostabiai švelnus antro skynimo arbata, subtilus kvapas, tai puikus kasdienis gydantis gėrimas.