La Tazza d‘oro- kavos pupelės iš saulėtos Sardinijos

Šiuo metu siūlome šias kavos pupelių rūšis:

PRESTIGE 1kg -  tai subtilaus, švelnaus skonio 100% arabika, iš arabikos pupelių surinktų Brazilijoje, Gvatemaloje, Kosta Rikoje ir Etiopijoje. Iš  šių kavos pupelių paruošta kava pasižymi nuostabiu aromatu, sodria puta ir puikiu skoniu. Ši kava rekomenduojama tiems kurie visada trokšta pasiūlyti savo klientams tik geriausią kavą. Prestige kavos pupelės tinka ruošti visais žinomais kavos ruošimo būdais.

MISCELA D’ORO 1kg- jau daugiau kaip 50 metų gaminamas aromatingas mišinys iš 90% aukščiausios kokybės arabikos pupelių surinktų Brazilijoje, Dominikos resbublikoje ir Kosta Rikoje ir nedidelio kiekio plautos robustos kavos pupelių iš Indijos. Kava pagaminta iš šio mišinio pasižymi labai sodria puta, maloniu truputį kartoku skoniu ir ilgai išliekančiu poskoniu. Ši kava labai vertinama profesionalių barmenų nes dėl savo universalumo praktiškai kiekvienu atveju patenkina kliento lūkesčius. Populiariausia iš La Tazza d’oro skrudinamų kavų ne tik Italijoje, bet ir Lietuvoje.

GRAN MISCELA 1kg- idealus 80% arabikos pupelių surinktų Brazilijoje ir Gvatemaloje, bei 20% robustos pupelių iš Indijos mišinys. Iš šio mišinio pagaminta kava pasižymi sodria konsistencija, aksomine puta, nepakartojamu aromatu ir ilgai išliekančiu maloniu poskoniu. Ši kava puikiai tinka klasikinio espresso gamybai ir nuostabių cappuccino ruošimui. Šis kavos mišinys idealiai tinka ruošti kavai pilnai automatiniais kavos aparatais.  

KARALIS ORO 1kg- tai 90% aukščiausios kokybės arabikos pupelių ir 10% robustos pupelių suteikiančių kavai rafinuotą skonį su turtingu aromatu ir ilgai išliekančiu švelniu šokoladiniu poskoniu. Ši kava turėti patikti visiems kavos gurmanams.

Kitos HO.RE.CA sektoriaus prekės: