Kavos kapsulės

Kavos kapsulė - tai viena porcija kavos pagaminta iš kavos pupelių, kurios tuoj pat po skrudinimo gamykloje buvo sumaltos reikiamu rupumu, pasvertos ir supakuotos vakuuminėje pakuotėje nepriekaištingos kokybės kavos paruošimui specialiu E.S.E. (Easy Servising Espresso) aparatu.

Paruošti kavą iš kavos pupelių nėra taip paprasta. Tam reikalingos tam tikros žinios ir įgūdžiai: (kaip teisingai sumalti kavą, kokį kavos kiekį panaudoti kavos puoduko paruošimui ir kokia jėga supresuoti kavą). Kavos kapsulė visada garantuoja idealios kokybės kavą be specialių žinių ir įgūdžių kiekvieno kavos puoduko paruošimo metu.

Kavos kapsulės tai pats naujausias kavos paruošimo būdas suteikiantis galimybę kavinėse, biuruose, moteliuose ir t.t. pateikti puikiausios kokybės kavą niekuo nenusileidžiančia savo kokybe kavai paruoštai profesionalių barmenų. Šis kavos paruošimo būdas taip pat leidžia vienu metu ruošti skirtingų gamintojų kavas, aromatizuotas kavas, kavą be kofeino ir t. t.

Dėl šių akivaizdžių E.S.E. sistemos privalumų kavos kapsulės ir E.S.E. sistemos aparatai sparčiai populiarėja visame pasaulyje. E.S.E. sistemos aparatai jau 2010 metais gali užimti iki 40 % nedidelių kavinių, biurų, motelių rinkos nors pati E.S.E. sistemos technologija buvo užpatentuota tik 1998 metais.

Šiuo metu galime Jums pasiūlyti La Tazza d'oro 7 rūšių kavos kapsules ir profesonalius E.S.E. sistemos kavos aparatus.