Kapsuliniai kavos aparatai
 
Mūsų įmonė parduoda, nuomoja arba suteikia panaudai profesionalius kavos ruošimo aparatus kavos gamybai naudojančius moderniausią E.S.E. (Easy Serving Espresso) technologiją. Šiuo metu pasaulyje jau parduota daugiau kaip 10.000.000 vienetų šios sistemos kavos aparatų, nors pati E.S.E. sistema buvo sukurta tik 1998 metais. E.S.E. technologijos esmė, kad dar gamykloje kavos pupelės yra sumalamos tiksliai pasveriamos ir  supakuojamos į vakuuminę pakuotę-kapsulę. Kavos kapsulė tai viena porcija kavos. Taip supakuota kavos kapsulė savo skonį ir aromatą išsaugoja mažiausiai dvejus metus. Specialiu E.S.E. sistemos kavos aparatu iš kapsulės paruošta kava niekuo nenusileidžia, o daugeliu atveju lenkia kavą ruošiamą profesionalių barmenų. Pagrindinė to priežastis yra tai, kad dar gamykloje eliminuojamos svarbiausios priežastys galinčios sugadinti kavą (senos kavos pupelės, neteisingas malimas ir neteisingas dozavimas).

Kavos aparatas būna pilnai pasiruošęs gaminti kavą po 2 min. nuo įjungimo ir naudoja apie 80%  mažiau elektros energijos nei didelis kavos aparatas. Kavos aparatas nereikalauja stacionaraus vandentiekio pajungimo ir vandens minkštinimo įrangos. Kavos aparatas gali būti lengvai pernešamas į kitą patalpą konferencijų, banketų ar kitų renginių metu. E.S.E. kavos aparatu Jūs galite paruošti espresso kavą, juodą kavą, karštą vandenį  arbatai ar sultiniui. Automatinio kapučinatoriaus pagalba galėsite paruošti visus itališkus kavos gėrimus iš natūralaus pieno (cappuccino, latte, maciatto). Receptus galite rasti mūsų tinklapyje.
E.S.E - Jokių aptarnavimo bei remonto išlaidų
E.S.E - Tai visada puodukas puikios kavos
E.S.E - Paprastas naudojimas ir nemokama įranga
E.S.E - Galimybė vienu metu pateikti kelių gamintojų kavą
E.S.E - Mažiau problemų su aptarnavimu
E.S.E - Kavos sunaudojimas be nuostolių
E.S.E - Jokių galimybių Jūsų darbuotojams naudoti svetimą kavą
E.S.E - Paprasta ir tiksli sunaudotos kavos apskaita


Nemokamos paslaugos

  • Nemokama kavos prezentacija Jūsų kavinėje restorane, motelyje ofise
  • Nemokamas kavos aparatas
  • Nemokamas kavos pristatymas
  • Nemokama kavos aparatų priežiūra bei remontas
  • Nemokamas Jūsų kavinės, restorano, motelio, ar ofiso aprūpinimas firminiais kavos puodukais, LATTE taurėmis, servetėlių laikikliais, meniu stoveliais ir t.t.

 

Kavos aparatų nuomos (panaudos) planai

Profesionalus E.S.E. sistemos aparatas Jums suteikiamas nemokamai. Paskambinkite ar parašykite mums ir mes parinksime Jums patį patraukliausią planą. Visais atvejais kavos aparatas Jums suteikiamas nemokamai.

Mes  įsipareigojame

  • Operatyviai reaguoti į visus Jūsų pageidavimus ir nusiskundimus
  • Sugedus kavos aparatui remonto metu pakeisti jį kitu
  • Suteikti Jums dar vieną kavos aparatą parodų, prezentacijų ir t.t. metu

 

Kitos paslaugos

Galime Jums pasiūlyti tradicinius pramoninius WEGA kavos aparatus nuomai arba įsigijimui geriausiomis sąlygomis.